صفحه اصلی > اخبار : 💠پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کشکوییه به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه..

💠پیام تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کشکوییه به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه..

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کشکوئیه، مهندس کریمی شهردار و مهندس ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر کشکوییه با صدور پیامی هفته قوه قضاییه را تبریک گفتند :

متن پیام به شرح ذیل می باشد : بسمه تعالی قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش بی بدیلی در حراست و پاسداری از آرمان های والای اسلام و ارزش های انقلاب شکوهمند دارد. این قوه یکی از ارکان مهم اجرای عدالت ، برقراری نظم و امنیت در جامعه و به عنوان پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود و بر این اساس موفقیت آن،مایه مباهات برای کشور و ملت بزرگ ما محسوب می‌شود. شهادت مظلومانه دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران ایشان فرصتی برای تکریم تلاش خادمان قوه قضاییه است، بی‌شک قوه قضاییه در سراسر میهن اسلامی، وظیفه‌ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار است.

اینجانبان هفته قوه قضاییه را به مجموعه متعهد و خدوم قضایی خاصه رئیس محترم دادگاه عمومی بخش کشکوئیه جناب آقای شاه ثنائی، وسایر قضات وکارکنان دادگاه عمومی بخش، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را برای این عزیزان آرزومندیم

اصغر کریمی حمید ابادی شهردار و رضا ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه

.روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر کشکوئیه

مطهری

پست های مرتبط

آتش نشانی

انحراف و واژگونی خودرو ۴۰۵ در کیلومتر ۶۰ محور انار به رفسنجان…

۱۱ تیر ۱۴۰۳

حضور حماسی

حضور جناب آقای رضا ابوالحسنی ریاست شورای اسلامی شهر و جناب آقای…

۱۰ تیر ۱۴۰۳

حضور حماسی

حضور مهندس کریمی شهردار کشکوییه در اولین ساعات رای گیری صندوق اخذ…

۱۰ تیر ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید