صفحه اصلی > اخبار : 💢پیام تبریک شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

💢پیام تبریک شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه به مناسبت ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کشکوئیه

💠مهندس کریمی شهردار و مهندس ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر کشکوئیه با صدور پیامی ۲۷ اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفتند .

در این پیام آمده است: بسمه تعالی بدون تردید روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های آحاد جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد و اکنون که اهمیت جایگاه روابط‌عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است بر همگان آشکار شده، نمی توان نقش آن را در پیشبرد اهداف‌ یک‌ نهاد یا سازمان، بهبود کیفی‌ و کمی‌ فعالیت ها‌ و افزایش‌ بهره‌ وری‌ از امکانات‌ و نیروی‌ انسانی‌ نادیده گرفت. در دنیای کنونی، نقش روابط‌عمومی ها در کمک به تصمیم گیری‌‌های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان قابل توجه است و اهمیت جایگاه روابط‌عمومی در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت‌‌های تخصصی به نوعی با عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها گره خورده است. فعالان این حوزه با به‌کارگیری هنر، مهارت، تدبیر و دانش حرفه ای خود، فضایی سالم را برای تعامل و ارتباطات اثربخش بین مردم و سازمان‌ها فراهم نموده و در تعاملی مثبت و سازنده با رسانه ها، عملکرد مدیران را پشتیبانی و از هویت سازمانی خویش صیانت می کنند. نامگذاری 27 اردیبهشت‌ماه به نام « روز ارتباطات و روابط عمومی»، بهانه‌ای است تا نقش و جایگاه این هنر را به عنوان هنرهشتم یادآور شویم و دست‌آوردهای تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی و ارتباطات را ارج نهیم. اینجانبان ضمن عرض تبریک این روز به یکایک فعّالان عرصه روابط عمومی، بخصوص به فعالان عرصه روابط عمومی در ادارات شهر کشکوئیه بخصوص مسئولین روابط عمومی شهرداری و شورای شهر کشکوئیه که با الهام از هم افزایی، هم اندیشی ، همسویی ، با صداقت ، شجاعت و امانت در جهت انجام رسالت خطیر خود بدون هیچ چشمداشتی فعالیت می کنند تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.

اصغر کریمی حمید آبادی شهردار و رضا ابوالحسنی رئیس شورای شهر کشکوئیه

روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر کشکوئیه

مطهری

پست های مرتبط

💢پیام تبریک شهردار ،ریاست واعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مهندس کریمی شهردار…

۲۹ خرداد ۱۴۰۳

پیام تسلیت مجموعه مدیریت شهری کشکوئیه به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه السلام

شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کشکوییه به مناسبت فرارسیدن سالروز…

۲۶ خرداد ۱۴۰۳

💢شورای شهر خاک ریز اول مطالبه گری

حضور مهندس ابوالحسنی ریاست محترم شورای اسلامی شهر کشکوئیه در آیین واگذاری…

۲۶ خرداد ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید